Over 100 TL FREE SHIPPING To Turkey

Home | Story Of MorMajor Silver | Contact Us

Return, Change and Cancellation


İade ve Değişim Adresi


  • mormajorsilver.com’dan yapılan alışverişlerde sadece mormajorsilver.com üzerinden iade ve değişim taleplerinizi iletebilirsiniz. Bu ürünler için MorMajor Silver mağazalarından iade ve değişim talep edilememektedir. Benzer şekilde MorMajor Silver mağazalarından yapılan alışverişlerde iade ve değişim talepleriniz mağazalar tarafından yönetilmektedir. Mağazalardan alınmış ürünler için mormajorsilver.com iade ve değişim talebi gerçekleştirilememektedir. Bu sayfada ifade edilen tüm koşullar mormajorsilver.com üzerinden yapılan alışverişler için geçerlidir.
  • İlgili yasal mevzuat gereği hiçbir sebep göstermeksizin ürünlerinizi teslim aldıktan sonra 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Bununla birlikte mormajorsilver.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde bu süre sizin için 30 takvim gününe çıkarılmıştır.
  • Satın alınan ürünün kullanılmamış, tahrip edilmemiş, ürün paketli ise paketi hasar görmemiş, aksesuarı olan bir ürün ise aksesuarında eksik olmaksızın iade edilmiş ve tekrar satılabilir olması gerekmektedir.
  • İade edeceğiniz ürünün tarafımıza kargolanırken adınıza kesilmiş faturanın ürün ile birlikte tarafımıza gönderilmesi zorunludur. Faturası gönderilmeyen ürünün iadesi veya değişimi kesinlikle gerçekleştirilmez.
  • Ürün yukarıda belirtilen koşullar dahilinde iade işlemi başlatılıp, tarafımıza ulaştıktan sonra iadenin şartlara uygunluğu kontrol edilecektir. Kontrol sonrasında uygun bulunan iadeler için yapılan ödemenin şekline sadık kalınarak iade işlemi 2 iş günü içerisinde gerçekleştirilir. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde ürün bedeli, bankanıza bağlı olarak 1-10 gün içerisinde hesabınıza yansır.
  • Üründen kaynaklanan bir kusurdan dolayı yapacağınız iade ve değişim taleplerinde ilgili yasal mevzuat şartları geçerlidir. Ürünün incelenmesinden sonra konuyla ilgili size bilgi verilecektir.
  • Siparişleriniz size teslim edilirken mutlaka kargo görevlisinin yanında paketi açarak hasar olup olmadığına bakınız. Hasar olması durumunda ürünü teslim almayınız ve kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyiniz.
  • Siparişinizin kargo sürecine girmeden önce iptal edebilirsiniz. Aksi taktirde iade yada değişim yapmanız gerekmektedir.

İade ve Değişim Adresi

İadelerinizi aşağıdaki adrese yönlendirmeniz gerekmektedir:

Zuhuratbaba Mahallesi Çağ Sokak Yıldız Sitesi No:103 8-A Blok Kat:4 Daire:10 Bakırköy / İstanbul

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
----------------------------------------

SEE OUR

NEW

COLLECTION

----------------------------------------


FOLLOW US

 instagram.com/mormajorsilver

 twitter.com/mormajorsilver

 www.facebook.com/mormajorsilver/